main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Taavi Prei rünnakul. Alver Kivi

Taavi Prei rünnakul. Alver Kivi

Saaremaa jõudis esiliigas poolfinaali

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
24.03.2019
20:02

Eesti võrkpallimeistrivõistluste esiliiga veerandfinaalis kaotas Saaremaa kodus BMF/Rakvere VK-le 2:3, kuid võitis võõrsil korduskohtumise 3:1 ja jõudis poolfinaali, kus läheb vastamisi TLÜ meeskonnaga.

Rakveres mängitud kohtumises kaotas Saaremaa esimese geimi 20:25, kuid võitis kolm järgmist 26:24, 26:24 ja 25:20. Poolfinaali jõudmisega vormistas meeskond läbi aegade esiliiga parima saavutuse, sest hooajal 2009.-2010. lõpetasid saarlased viienda kohaga.

“Me mängisime laupäevaga võrreldes veel paremini,” rääkis treener Asko Esna. “Saime esimese tempo rünnaku korralikult käima ja sealt tuli ka rohkem punkte. Mängisime võistkondlikult ja kindlalt selle hooaja parim. Kõigil olid eilsest kohtumisest kehad haiged, aga sellele vaatamata oli plaan täiega panna.”

Poolfinaalis kohtutakse laupäeval ja pühapäeval TLÜ-ga, kes ei kaotanud põhiturniiril ühtegi mängu ning saarlased alistati 3:1 ja 3:0. Sidemängija Mart Tiitsaar ütles, et Rakvere oli ainus, kes neile kuidagigi vastu sai. “Kui mängime sama võistkondlikult ja sama tahtega, siis on kõik võimalik,” oli sidemängija enesekindel.

Asko Esna hinnangul annab siiski veel siit ja sealt juurde panna. “Peame haavu lakkuma, aga kaotada ei ole midagi ja läheme võitlema,” märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.