main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Liisi Vaht auhindadega. Fightsports24.ee

Liisi Vaht auhindadega. Fightsports24.ee

Liisi Vaht tuli põhjamaade absoluutseks meistriks

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
24.03.2019
19:49

23.-24. märtsil toimusid Rootsis Stockholmis põhjamaade meistrivõistlused Brasiilia jiu-jitsus (Nordic BJJ Open).

Saarlanna Liisi Vaht (3D Treening) võitis naiste pruunide ja mustade vööde arvestuses avatud kaalu kuldmedali ja krooniti põhjamaade absoluutseks meistriks! Pruunide vööde arvestuses kuni 69 kiloste naiste seas saavutas Vaht teise koha, vahendab portaal fightsports24.ee.

“Absoluutkaalus võitsin kulla ning alistasin mõlemad vastased. Esimesed matšis sirge käelukuga, teises seljalt chickenwing kägistusega. Võistlesin kaaluklassis kuni 69 kg, kuna minu kaalus (58,5 kg – toim.) ei olnud võistlejaid, seega liikusin kaks kaaluklassi üles.”

“Võistlesin koguni kolm korda Elina Moestami vastu, kes on väga kõrgel tasemel sportlane. Suutsin teda kaks korda alistada, selle üle on mul väga hea meel. Kuni 69 kg finaalis kaotasin talle punktidega. Maailma mastaabis pole Nordic BJJ Open väga tugeva tasemega, aga alistused Moestami vastu valmistasid rõõmu. Mai lõpus toimuvad maailmameistrivõistlused. Kui leian sponsoreid, siis tahan sinna kindlasti võistlema minna”, sõnas Vaht pärast võistlusi Fightsports24.ee-le.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.