main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas meeskond. saaremaajk. ee

Võidukas meeskond. saaremaajk. ee

Saaremaa Jalgpallimeistrite Superkarikas kuulub FC Taritule

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
12.06.2018
12:40

Reedel sai traditsioonilise avalöögi saaremaine jalgpallielu, kui  Kuressaare kunstmurustaadionil kohtusid “vanad rivaalid” FC Taritu ja Torgu, et selgitada välja Superkarika 2018 aasta omanik.

“Võrdsete heitluses jäi 3:0 (2:0) peale FC Taritu, kes suutis omad võimalused korralikult ära realiseerida, erinevalt Torgu meeskonnast kellel olid ka reaalsed väravavõimalused, kuid lõpetamine jättis soovida. Lõppkokkuvõttes võitis siiski teenitult sellel päeval parem meeskond,” kommenteeris Saaremaa meistrivõistluste peakohtunik Roland Kütt.

FC Taritu mängis koosseisus: Sten-Erik Liiv, Kristen Mere, Martin Lonn, Kalmer Prostang, Peeter Jaak Ait, Keito Liiv, Alex Salong, Arnold Teller, Edmond Salong, Stiiven Sirgo, Kristo Kallas, Raimond Salong, Margus Valge.

Kohtumise kasulikumaks mängijaks valiti: Edmond Salong (FC Taritu).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.