main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukad Marie Adele Abel ja Rolex. Eeva Helga Kupits

Võidukad Marie Adele Abel ja Rolex. Eeva Helga Kupits

Ratsutajad Kasemäe karikal

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
12.06.2018
12:41

Nädalavahetusel käisid Reinu ratsatalu sportlased võistlemas kahepäevasel Kasemäe karikal.

Esimesed rosetid teenisid meie ratsutajad 90 cm parkuuris, kus teise koha saavutas Marie Adele Abel Rolexil ja 5. Karmen Udeküll Wild Beautyl. Teisel päeval olid samuti edukad samad sportlased. Marie Adele Abel ja Rolex võtsid võidu kõrgusel 105 cm. Karmen Udeküll ja Wild Beauty sõitsid ponikarika suurt ringi kõrgusel 100 cm ja lõpetasid selle 4. kohaga.

Järgnes parkuur kõrgusel 115 cm. Marie Adele Abel startis Rolexiga sellel kõrgusel esmakordselt, aga piisavalt kiire sõiduga õnnestus välja sõita teine koht. Tublid stardid tegid ka Eeva Helga Kupits Westernil ja Mari-Ann Udeküll Ruvinal.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.