main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Amor Luup sööduvõimalust otsimas. Alver Kivi

Amor Luup sööduvõimalust otsimas. Alver Kivi

Amor Luup: oskused ei ole kusagile kadunud

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
12.06.2018
08:27

Kaitseväe teenistuse tõttu jalgpallist eemal olnud FC Kuressaare poolkaitsja Amor Luup riputas vormi varna ja on asunud treenima, et esindusmeeskonna koosseisu naasta.

Pühapäeval mängis Amor Luup teises liigas FC Kuressaare II eest ja treener Sander Viira hinnangul paistis kohe silma, et poolkaitsja mänguklass pole kusagile kadunud ja varsti võib teda juba satsis näha.

“Tunne oli iseenesest hea, aga füüsiline vorm jätab veel soovida – oli päris keeruline sellise palavusega 90 minutit joosta,” rääkis Amor Luup. “Hoidsin ennast pisut tagasi, et mängu lõpuni kesta ja seetõttu igale poole väljakul ei jõudnud ning selle tulemusel kannatas eelkõige minu kaitsemäng, aga ka söödud ei olnud alati täpsed-tugevad.”

Amor Luup ütles, et oskused kuhugi tegelikult kadunud ei ole, aga selleks, et jalad järgi jõuaks, tuleb palju tööd teha. “Mulle meeldis see, et noored pingutasid ja ütlen, et potentsiaali on kindlasti palju rohkem, kui tabeliseis näitab,” lausus ta.

“Keeruline täpselt öelda, millal taas esindusmeeskonda aidata saan, aga annan endast parima ja loodetavasti juba järgmine kuu. Midagi konkreetset ma lubada ei julge. Tean seda, et kui füüsiliselt valmis olen, siis võiksin meeskonnale mängu  loovama poole pealt kasulik olla ja eelkõige keskväljal palli rohkem ka meie käes hoida.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.