main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Robert Virves maailmameistrina. WRC Junior

Robert Virves maailmameistrina. WRC Junior

Robert Virvesel tuli tiitliteekonnal ületada eelarve raskused

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
15.09.2022
09:25

2022. aasta FIA Junior WRC tiitli võitnud Robert Virvesel tuli oma unistuse ja eesmärkide täitmiseks läbi hooaja tugevalt pingutada, et leida võistlemisele vajalik rahastus.

„See tähendab põhimõtteliselt absoluutselt kõike,” ütles 22-aastane Robert Virves wrc.com vahendusel. „Ma mõtlen, selle aasta algus oli täiesti hull. Sponsorite osas olid ajad väga kehvad ja eelarves polnud mul põhimõtteliselt midagi. Viimased kaks aastat on mul Eestist olnud üks kutt – Jüri Käo –, kes on põhimõtteliselt kõik võimalikuks teinud. Ta on mind sellest kõigest tõesti läbi kandnud ja on mind alati toetanud. Ilma temata poleks olnud võimalik võistelda isegi eelmisel ega sel aastal.“

Unistusel aitas täituda ka Hyundai Motorspordi piloot Ott Tänak, kes samuti panustas viimasel tunnil omapoolse toetusega, et teine andekas Saaremaa rallimees ettevõetud rajal edukalt püsida saaks.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.