main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Paide rallil stardib kaheksa saarlaste ekipaaži

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
15.09.2022
09:26

Nädalavahetusel sõidetakse Eesti autorallimeistrivõistluste eelviimane etapp Paide ralli, kus on stardis kaheksa saarlaste autot.

Klass EMV5: Timmu Kõrge – Erki Pints Mitsubishi Lancer EVO X (Kupatama Motorsport).

Klass EMV 6: Karl Jalakas – Janek Kundrats BMW M3 (Pihtla RT), Lembit Soe – Imre Kuusk Toyota Starlet (Sar-Tech Motorsport), Kristo Kruuser – Priit Kruuser BMW M3 (Pihtla RT), Tiit Põlluäär – Sander Kermik BMW M3 (Starter Energy Racing), Daniel Lüüding – Karmo Rander BMW M3 (Thule Motorsport).

Klass EMV 8: Kevin Lempu – Andre Rahumeel Ford Fiesta R2 (OT Racing), Karl-Kenneth Neuhaus – Inga Reimal Honda Civic (Thule Motorsport).

Esimene võistlusauto sõidab üle Paide ralli poodiumi reede õhtul kell 17 Paide Teatri- ja Muusikamaja juurest. Esimesele kiiruskatsele antakse start kell 17.43, milleks on Paide linnakatse. Võistlustrassi pikkuseks on korraldajad planeeritud 469,44 km, millest lisakatsed moodustavad 122,64 km (80% kruus ja 20% asfalt). Võistlustrass kulgeb nii Paide linnas kui ka Türi ja Järva valla teedel. Kokku tuleb võistlejatel läbida 10 kiiruskatset, millest 3 sõidetakse reedel ja 7 laupäeval.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.