main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hüppel. Robert Virves facebook

Hüppel. Robert Virves facebook

Robert Virves ja Aleks Lesk Belgias kolmandad

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
16.08.2021
08:01

Robert Virves ja Aleks Lesk lõpetasid Belgia MM-etapi kolmandal kohal. Virvese jaoks oli tegemist teise poodiumikohaga sel hooajal, tema kaardilugeja jõudis aga esikolmikusse oma MM-debüüdil.

“Lõpuks saab öelda, et seljataga on üks nauditav nädalavahetus,” vahendas Robert Virves, lisades, et siiani on hooaeg läinud pigem keeruliselt ja seetõttu oli tähtis teha siin probleemivaba nädalavahetus, mis seekord ka õnnestus.

“Tegime üsna stabiilse ralli, korralikud katseajad väga kogenud asfaldi meeste vastu, hea lõppkoht, seega oleme äärmiselt rahul ja asfaldil sõitmine hakkab aina enam meeldima. Teisel päeval olime veel klassi teisel kohal, kuid päeva teises päevas möödus meist Sami Pajari, kes on koos Jon Armstrongiga võitlemas MM tiitli nimel ja meie ei näinud mingit mõtet võtta asjatuid riske, sõitsime nii, et oleks mugav ja turvaline ja see ka õnnestus.”

Robert Virves lisas, et kui enne rallit tundus, et Aleksi jaoks võiks tegu olla pigem lihtsa ralliga MM kogemuse saamiseks, siis peale testikatse esimest läbimist saime aru, et me arvasime väga valesti ja lihtsat ei ole siin midagi, kuna kiirused olid siin väga suured ja see vajas harjumist.

“Lõppkokkuvõttes sai Aleks aga oma tööga äärmiselt hästi hakkama, õppis kiiresti ja kogemustepagas mis sellest töisest nädalast kaasa võtta, on ikka väga suur,” lausus rallipiloot.

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.