main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Asfaldil kihutamas. Ott Tänak facebook

Asfaldil kihutamas. Ott Tänak facebook

Ott Tänak lõpetas punktikatse võiduga

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
16.08.2021
08:03

Belgias Ypres sõidetud autoralli maailmameistrivõistlustel rehvi purunemise tõttu konkurentsist langenud Hyundai piloot Ott Tänak näitas pühapäeval kiireimat minekut ja võitis ka punktikatse.

„See on olnud suurepärane, väljakutsuv sündmus ja tõeliselt hea täiendus WRC kalendrisse,“ märkis Ott Tänak. „Keegi pole tõesti suutnud sel nädalavahetusel Thierryle ja Martijnile väljakutseid esitada – palju õnne neile -, kuid nüüd, kui oleme teid näinud ja kogenud, oleme tagasi tulles valmis.“

Ott Tänaku sõnul oli tegu ainulaadse asfaldisündmusega, erinevalt teistest. „Me ei saa seda tegelikult võrrelda Horvaatia või Katalooniaga, seega on olnud oluline seda esmalt õppida.

Kokkuvõttes, kuigi me ei ole saavutanud soovitud tulemust, on see olnud meeskonna jaoks edukas sündmus, nii et meil on mõningaid positiivseid külgi,“ lausus rallipiloot.

Ralli võitis Thierry Neuville, kellele Craig Breen kaotas 30,7 ja Kalle Rovanperä 43,1 sekundiga. Ott Tänak oli kuues kaotust 3.46.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.