main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Medalimehed. SK Kaarma

Medalimehed. SK Kaarma

Mölkky meistrivõistlustelt hõbe

Kategooriad: Mölkky
Autor: Alver Kivi
15.08.2021
10:37

Laupäeval Tallinnas Kadrioru pargis peetud Eesti meistrivõistlustel mölkky paarismängus osales ka neli paari Saaremaalt.

Kõik neli tiimi läbisid edukalt alagrupi turniiri ja pääsesid play-offi. Saarlaste edukam oli päeva lõpuks Team Saaremaa/Uustla, kes veerandfinaalis alistas hiidlaste Eritööd 3:2, seejärel poolfinaalis A&R Tallinnast 3:2. Paraku finaaliks enam püssirohtu ei jätkunud ja nii tuli kaotus 0:3 EMKL-ile Tallinnast. Teise koha saavutanud Siim Sooäär ja Enno Kermik.

  1. – 8. kohta jäid jagama Team Saaremaa/Kaubi – Tanel Raamat ja Jaanus Raamat ja Team Saaremaa/Kaarma – Jüri Janson ja Tarvo Pihlas.

9.-12. kohta jäi jagama Team Saaremaa/Salme – Arvet Kruuser ning Janar Kruuser.

SK Kaarma

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.