main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Riho Räim omas elemendis. Alver Kivi

Riho Räim omas elemendis. Alver Kivi

Riho Räimel on Gibraltarilt medal võrkpallis

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
10.07.2019
23:50

Saaremaa jalgrattakoondise peatreener Riho Räimel on Saarte mängudelt ette näidata mitmeid medaleid ja kordaminekuid, kuid kollektsiooni kuulub ka 1995. aasta Gibraltari võrkpalli hõbe.

24 aastat tagasi võitis Saaremaa võrkpallimeeskond Gibraltaril hõbemedali. Riho Räim meenutab, et tookord oli ainus treener Taivu Uljas, aga esindajatele oli kaks medalit ja siis anti see Riho Räimele.

“Meie bussijuhid olid võtnud kaasa mitu kasti Kalevi komme ja mängu ajal olid need saalis kaasas,” märkis Riho Räim. “Õpetasin kohalikud tõmmud poisid hüüdma Eesti keeles – Huvi on Saaremaa! Kui ma tribüünide ees püsti tõusin, siis need posid tõusid ka püsti ja hüüdsid kaasa. Selle peale  andsin jälle kommi, aga keegi ei teadnud, et ma neid õpetasin.”

Kui oli meeste finaalmäng Ahvenamaaga, siis pauside ajal poisid muudkui hüüdsid. See läks aga kõigile suurepäraselt peale. “Kui mehed olid oma medalid kätte saanud, siis kingiti üks mulle, kuna olin kõige kõvem ergutaja,” selgitas Riho Räim. “Nii, et mul on võrkpalli medal ka rattamedalite kõrval. See on minu jaoks võidetud ja väärt medal, kuigi ma ühtegi servi ei löönud.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.