main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng on pöörded les võtnud. Alver Kivi

Mäng on pöörded les võtnud. Alver Kivi

Gull ja Prangel saatsid Järvalti ja Vabari puhkusele

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
10.07.2019
23:48

Gibraltaril toimuvate Saarte mängude naiste rannavolle veerandfinaalis võitsid Gerli Gull ja Piret Prangel Janne Järvalti ja Andra Vabari 2:0 ning jätkavad poolfinaalis, koondisekaaslased saavad neile nüüd edaspidi kaasa elada.

Esimene geim kulges Janne Järvalti ja Andra Vabari domineerimisel seisuni 16:14, siis said Gerli Gull ja Piret Prangel 3 punkti järjest, said oma mängu käima ja pöörasid lõpu enda kasuks 23:21. Teises haarati kohe initsiatiiv ja võit vormistati numbritega 21:16. Poolfinaalis kohtutakse nüüd Gotlandi paariga.

Võitis see, kes rohkem tahtis ja rohkem võitles. “Tegin oma elu parima mängu,” ütles tiitlikaitsja Gerli Gull oma lühikeseks jäänud kommentaaris.

Meeste veerandfinaalis võitsid Helar Jalg ja Siim Põlluäär Jersey paari 2:0 (21:17, 21:10) ja kohtuvad nüüd poolfinaalis tugeva Ahvenamaaga, Johan Vahter ja Villu Vahter kohtusid Ahvenamaa paariga ja võitsid 2:1 (21:18, 18:21, 15:13). Poolfinaalis on vastaseks Gotlandi mehed.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.