main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kevin Saar hakkab mängima Prantsusmaa esiliigas

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
10.07.2019
23:54

Eesti võrkpalli rahvusmeeskonna nurgaründaja Kevin Saar astub karjääriredelil mitu sammu ülespoole, kui liitub Prantsusmaa esiliigas palliva Saint-Quentin’i meeskonnaga, vahendab võrkpall24.

Mõned kuud tagasi Šveitsi võistkonnas Luzerni Volley’s esimese välishooaja lõpetanud 24-aastane saarlane oli Šveitsi liiga üks silmapaistvamaid mängijaid. 191-sentimeeterine mängumees oli oma tiimikaaslase Strahinja Brzakovici järel liiga paremuselt teine punktikütt. Muide, Brzakovic liitub samuti Põhja-Prantsusmaal asuva klubiga. Varasemalt on Saar pallinud Võru, Pärnu ja Rakvere võistkonnas.

Kuigi leping sõlmiti juba rohkem kui kuu tagasi, sai üleminek ametliku kinnituse täna. Saar kommenteeris Prantsusmaa esiliigasse siirdumist järgnevalt: “Kindlasti on see suur samm edasi. Esimest korda tundsid nad minu vastu huvi mai keskel ning möödus 4-5 päeva, kui lepingu allkirjastasin. Üllatuseks nende pakkumine mulle ei tulnud, kuna olin agendile eelnevalt öelnud, et sooviksin võimaluse korral uuel hooajal mängida Prantsusmaa, Itaalia, või Saksamaa kas kõrg- või esiliigas. Hetkel ma ei oska öelda, kas mind on võetud põhimeheks. Ma väga loodan, et olen, aga see selgub kohapeal olles.”

Lõppenud hooajal sai Saint-Quentin Prantsusmaa esiliigas 22-st mängust 6 võitu ning 12 meeskonna konkurentsis andis see 11. koha.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.