main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Auhinnad. Erakogu

Auhinnad. Erakogu

Rain Kuusnõmm valiti aasta kulturistiks

Kategooriad: Kulturism
Autor: Alver Kivi
29.12.2015
10:41

Tallinnas klubis Butterfly toimunud Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu pidulikul 2015. spordiaasta lõpetamisel tunnistati parimaks klassikaliseks kulturistiks Rain Kuusnõmm.

„Tegelikult oli teada, et see arvatavasti mulle tuleb, kuna teised Eesti klassikalised kulturistid ei suutnud seekord kõrgema kohaga tiitlivõistlustel vastata,“ lausus Rain Kuusnõmm.

Hispaanias Santa Susannas toimunud klassikalise kulturismi Euroopa meistrivõistlustel kaalukategoorias -168 cm hõbemedali võitnud Rain Kuusnõmme sõnul annab selline tunnustus väikese lisamotivatsiooni järgmisel aastal veelgi rohkem pingutamiseks, kuna tegelikult Eesti klassikalise kulturismi tase on väga kõrge.

Järgmisel aastal võistleb Rain Kuusnõmm mais toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel. „Kindlasti tahaks medalit, kuid tegelikult loodan Euroopa meistritiitlit,“ avalikustas atleet oma peaeesmärgi.

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.