main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mari Suursalu. Saare Golf

Mari Suursalu. Saare Golf

Mari Suursalu tuleb uuest aastast Saaremaale golfitreeneriks

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
29.12.2015
12:51

Saare Golf tegevjuhi Marko Kaldoja sõnul on eesmärgiks teha Saaremaast Eesti golfi pealinn, kus oleks elanike arvu kohta kõige enam harrastajaid Eestis.

„See polegi väga müstiline soov, sest Saaremaal on selleks loodud väga head eeldused – golfiväljak paikneb sisuliselt linnas, pikk hooaeg, mõistlikud hinnad harrastamiseks ja treeninguteks ja pühendunud meeskond,“ täiendas ta.

„Selle eesmärgi elluviimiseks oleme otsinud ka sobivat treenerit, kes jagaks meie nägemust ja omaks nii teoreetilisi teadmisi kui ka praktilist kogemust. Rõõm on teada anda, et Eesti esimene professionaalne golfimängija Mari Suursalu on kinnitanud, et alates uuest aastast on ta Saare Golfi treener. Meie sügisene lastelaagri projekt läks üle ootuste hästi, meeldis nii vanematele, lastele kui Marile, nii, et tore algus on juba tehtud,“ lisas Kaldoja.

„Mari puhul hindame tema entusiasmi golfi arendamisel ning tervisliku elustiili propageerimisel laiemalt, mis ühtib ka Saare Golfi eesmärkidega. Erilist kiitust on Mari pälvinud naistelt, kelle huvi golfi vastu Eestis aasta-aastalt kasvab,“ täiendas ta.

Mari Suursalu oli pakkumise üle rõõmus. „Minu otsuse tegemisel oli kõige mõjuvam argument siiski inimesed,“ ütles ta. „Olen Saaremaad alati hea meelega külastanud ning mulle meeldivad siinsed inimesed ja nende siirus. Väga suur eeltöö on juba tehtud nii olemasoleva toimiva klubi poolt kui ka suurepärases korras oleva väljaku näol, kuid viimastel aastatel pole olnud regulaarsest golfiõpet, nii, et sellega nüüd uuesti perspektiivitundega pihta hakkamegi. Meil on ühine unistus kasvatada Saare Golfist järgmise kolme-nelja aasta jooksul üks põnev tervisekeskus, kuhu saarlased ja külalised on alati teretulnud, nii golfi mängima kui ka oma sündmusi korraldama. Klubihoones paiknevad ruumid ja restoran MO võimaldavad läbi viia erineva iseloomuga ettevõtmisi.“

Hooaeg 2015 oli Saare Golf väljakule rõõmustav: kasvasid nii käive (29%) kui mänguringide arv (21%), algatati uusi projekte ja võistlusi. „Aastal 2016 saab meie fookus olema noortele ja peredele suunatud tegevustel ning uute mängijate kaasamisel,“ täiendas Kaldoja.

„Selleks korraldame mitmeid alustajatele suunatud ettevõtmisi ja võistlusi. Praegustele klubiliikmetele ja külalistele on varuks lisaks traditsioonilistele mõõduvõtmistele ka uusi. Väljaspool Eestit jätkame Saaremaa, kui unikaalse golfi sihtkoha tutvustamist koostöös EAS’i, Eesti Golfiliidu, kohalike hotellide ja teiste turuosalistega. Saare Golf on viimastel aastatel olnud vaieldamatult regiooni üks parimaid väljakuid oma kvaliteedi poolest ja väärib saarele teekonna ette võtmist ka kaugemalt.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.