main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mõlemad väravad kanti Maarek Suursaare arvele. Alver Kivi

Mõlemad väravad kanti Maarek Suursaare arvele. Alver Kivi

FC Kuressaare piirdus viigipunktiga

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.12.2015
10:40

Tallinnas Kalevi spordihallis mängitud jalgpalli Triobet Aastalõputurniiri Esiliiga osavõistlusel tegi FC Kuressaare ühe viigi ja alagrupist edasi ei saanud.

Kümme võistkonda olid jaotatud kahte viieliikmelisse alagruppi. FC Kuressaare alustas 0:1 kaotusega Tallinna FC Infonet II-le, seejärel viigistati JK Tallinna Kaleviga 1:1, värava lõi Maarek Suursaar.

Järgmises kohtumises tunnistati esmalt Kiviõli FC Irbise 6:1 paremust, värav Maarek Suursaarelt ja seejärel jäädi 0:3 alla Tallinna FC Levadia II-le.

FC Kuressaare: Enri Nurmik, Elari Valmas, Mario Pruul, Margus Rajaver, Amor Luup, Karmo Paju, Eerik Poopuu, Aleks Lesk, Mikk Rajaver ja Maarek Suursaar.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.