main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raigo Kuusnõmm seekord loodetud tulemust ei teinud. Erakogu

Raigo Kuusnõmm seekord loodetud tulemust ei teinud. Erakogu

Raigo Kuusnõmm EM-il seitsmes

Kategooriad: Kulturism
Autor: Alver Kivi
08.05.2016
10:33

4.-8. maini Hispaanias Santa Susannas toimunud Euroopa meistrivõistlustel kulturismis pidi Raigo Kuusnõmm seekord leppima seitsmenda kohaga.

Eelmisel aastal hõbemedali võitnud Raigo Kuusnõmm võistles kulturismi klassis -75 kg. Sel korral ta finaali kuue parema hulka kahjuks ei mahtunud. Kohal oli 16 meest ning Raigo Kuusnõmm jäi esimesena 3 punktiga finaalist välja. Seega lõppkoht seistmes.

„Konkurents olu senistest EM-idest, kus käinud olen kõrgeim,“ tõdes Raigo Kuusnõmm, lisades, Ott Kiivikase sõnul tundus tase MM vääriline. „Eks sportlane loodab ikka ja alati paremat, aga samas tean, et ka minu parim vorm ei pruugi tagada paremat kohta. See sõltub palju ju sellest, mis vormidega mehed vastu astuvad.“

Kuusnõmme sõnul ei ole ta  pettunud. „Hooajast saab teha kokkuvõtte ja õppida, et mida järgmisel korral paremini teha.  Järgmisi võistlus plaane veel ei ole. Selge on see, et keha vajab puhkust peale kolme järjestikust dieeti. Võimalik, et lavale alles 2018 . Eks kõik selgub töökäigus,“ lausus atleet.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.