main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keith Pupart oli väljakul üks meeskonna liidritest. Lubin Cuprum

Keith Pupart oli väljakul üks meeskonna liidritest. Lubin Cuprum

Keith Pupart jätkab karjääri Lubini Cuprumis

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
08.05.2016
08:28

Poola meeste võrkpalliliigas Lubini Cuprumiga kõrge viienda koha saanud ja suurepärase hooaja teinud Keith Pupart sõlmis klubiga uue kaheaastase lepingu.

„Mina olen kõigega rahul, sain need tingimused, mida ma soovisin,“ rääkis Keith Pupart. „Tahtsin, et pärast hooaja lõppu on mul kindlus olemas. Oli ka variant, et ei võta seda pakkumist vastu ja jään ootele, aga ei tahtnud sellele libedale teele minna.“

Keith Puparti hinnangul oli Prantsusmaalt Poola mängima minek õige tegu ja samm edasi. „See oli minu jaoks ainuõige,“ tunnistas ta. „Liiga on tugevam, kui Prantsusmaal. See oli motivaator, et tõestada endale, et suudan veelgi kõrgemal tasemel mängida ja olin seepärast positiivselt üllatunud.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.