main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sepp ja Kasesalu Lätis. Raigo Sooär

Sepp ja Kasesalu Lätis. Raigo Sooär

Kenneth Sepp ja Tanel Kasesalu jätsid Lätis viimase katse sõitmata

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
08.05.2016
10:35

Liepājas ja selle ümbruse teedel sõidetud järjekordsel Kurzeme rallil jätsid Ford Fiesta R2-ga sõitvad Kenneth Sepp – Tanel Kasesalu võidusõidu enne viimast katset pooleli.

Ralli eelviimase linnakatse viimases kurvis läks saarlaste auto alajuhitavaks, nad vajusid ühes kurvis pisut välja ja puudutasid äärekivi, mille tulemusena hüppas auto pooltelg pesast välja. Sepp ja Kasesalu sõitsid küll lõpuni, kuid viimast katset sõitma ei läinud, kuna see oleks olnud auto lõhkumine ja püüda ka midagi polnud.

„Ralli oli meil treeningu eesmärgiga ja sellega me jäime väga rahule,“ tunnistas Kenneth Sepp. „Sel aastal sõidame uue Dmack rehviga, mis nõuab uut sõidustiili ja teistsugust autoseadet. Need me ka Lätis paika saime.“

Kenneth Sepa sõnul läks aga võidusõidu koha pealt võistlus halvasti. „Kolmas koht oli käe ulatuses, aga ei suutnud seda realiseerida. uus Dmack kruusarehv on asfaldil väga palju aeglasem, kui teiste tootjate rehvid,“ tõdes rallipiloot.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.