main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Priit Aavik basseinis. Karola Mink

Priit Aavik basseinis. Karola Mink

Priit Aavik tegi Saarte mängude kontrollstardid Keila Cupil

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
14.06.2017
08:47

Ujuja Priit Aavik osales möödunud nädalavahetusel 16. korda toimunud Keila Cupil, mis oli ühtlasi ka viimane ettevalmistav võistlus enne 24. juunil Gotlandil algavaid Saarte mänge.

Tal õnnestus võita 50 m liblikujumine ajaga 25.45. „See võistlus sai tahtlikult tehtud suure koormuse pealt,  päev enne tegime kaks veetreeningut ning tugeva jõusaali, seega praegu võib ajaga rahule jääda,“ tõdes ta.

Lisaks saavutas Priit Aavik Martti Aljandi järel hõbemedali 100 m kompleksujumises ajaga 58.80. „Paar tehnilist viga tegin sellel distantsil, kuna Martti ise on Euroopa medaliomanik sel distantsil, siis pärast ujumist arutasime temaga ning andis paar väga head näpunäidet mida üritan treeningutel rakendada praegu,“ märkis ujuja.

Priit Aaviku sõnul on üldpilt praegu hea ning seepärast jääb ta enda startidega rahule. Ta jätab vahele ka Eesti meistrivõistlused, mis toimuvad selle nädala lõpus Tartus kuna tahab kogu enda energia suunata just Saarte mängudele. Nüüd toimub viimane lõpphäälestus ning saab näha, mis Gotlandil saama hakkab.

Gotlandil on Priit Aavik üles antud 7 alal, mis peaks olema korralik koormus. “Võtan start korraga ning annan kindlasti endast maksimumi igal alal. Veksleid välja lubama ei hakka, sest konkurendid tugevad. Üritan võistlust nautida ning ennast heade tulemustega premeerida!” sõnas ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.