main banner
Saaremaa Spordisõber logo
John Kaju laineid murdmas. Erakogu

John Kaju laineid murdmas. Erakogu

John Kaju võistleb slaalomi MM-il

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
14.06.2017
08:46

Hollandis Texelis algas purjelaua IFCA slaalomi MM, kus teeb kaasa ka John Kaju.

“Kohale on tulnud väga kõvad sõitjad, nii et saab huvitav olema,” rääkis John Kaju. “Tingimused muidugi päris hullud, sellist lainet koos chopiga pole ikka ammu näinud. Peale väikest testi oligi ainult kaks küsimust- kas regada lisaks üks vaikse või tugeva tuule puri ning kuidas sellistes tingimustes üldse kiiresti sõita.”

Esimese päeva järel vahendas John Kaju, et laine loksus veel sisse, lisaks vaikiv tuul ja hoovus ning midagi lihtsat polnud aga sõita sai. Kahjuks ainult kaks heati said sõidu kirja. Ülejäänud peavad lootma, et järgmised päevad toovad paremad tingimused.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.