main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Priit Aavik oli heas hoos. Karola Mink

Priit Aavik oli heas hoos. Karola Mink

Priit Aavik rekordite lainel

Kategooriad: Ujumine
Autor: Alver Kivi
24.04.2016
09:02

Priit Aavik osales reedel ja laupäeval Tallinnas Kalev Spa ujulas toimunud Baltimaade meistrivõistlustel, kus ujus mitu isiklikku rekordit.

50 m liblikujumises saavutas Priit Aavik neljanda koha uue isikliku rekordiga 25.49. „Koha üle olen päris rõõmus, sest Baltimaade neljas mees ei kõla halvasti,“ rääkis Priit Aavik. „Samuti valmistab head meelt uus isiklik rekord, sest see oli nende võistluste kõige suurem eesmärk, aga alati saab ka paremini.“

Nö „soojenduseks“ ujus Priit Aavik ka 50 m vabalt, kus aeg 24.55 tähistab uut isiklikku rekordit. Lisaks oli Aavik stardis veel 50 m seliliujumises (28.19) ja 100 m liblikujumises (58.54), kus saavutas kohad vastavalt 9. ja 10.

„Viimased kuu aega olen seliliujumise tahaplaanile jätnud ja rohkem liblikujumisele keskendunud ning seega võib ka nende aegadega rahule jääda, sest 50 m seliliujumises jäi 28 sajandikku isiklikust puudu ja liblikujumises sündis uus isiklik tippmark,“ lausus ta.

Järgmisena on tal kavas teha maikuu keskel üks võistlus Tartus ja siis on suur soov võistelda 21. mail Saare maakonna meistrivõistlustel. „Kodus võistelda on alati tore ja eriline ning kutsun kõiki ujumissõpru kaasa elama ja muidugi võistlema,“ märkis Priit Aavik.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.