main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Ott Tänak Argentina keerulistel teedel sõidurütmi otsimas. DMACK Tyres

Ott Tänak Argentina keerulistel teedel sõidurütmi otsimas. DMACK Tyres

Ott Tänak ja Raigo Mõlder jätkasid hea rütmiga

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
24.04.2016
09:04

Argentina MM-rallil avapäeval elektroonikaprobleemide tõttu raja äärde jäänud Ott Tänak ja Raigo Mõlder sõidavad 17. kohal, kaotades uueks liidriks kerkis uusmeremaalasele Hayden Paddonile (Hyundai) enam kui 36 minutiga.

„Pärast eilset pettunust oli meil täna palju parem päev,“ rääkis Ott Tänak oma fännilehe vahendusel. „Me surusime tugevalt ja sõitsime päris hästi, kuigi tingimused olid siiski üsna keerulised. Ajad olid päris head, eriti päeva esimesel katsel. Samuti püüame õppida uusi katseid ja teha vajalikke märkmeid.“

Ott Tänak alustas laupäeva katse kolmanda ajaga. Päeva esimesed 19,71 km sujusid saarlastel kenasti ja nad said kirja kolmanda aja. Kaotust Paddonile kogunes vaid 6,4 sekundit.

See oli hea katse,“ tõdes Ott Tänak twitteris, lisades, et pingutati tõsiselt ja üritati anda enda parim ja seepärast ollakse kolmanda kohaga väga rahul.

Samas päris viperusteta päev saarlaste jaoks siiski ei alanud. Ott Tänak ütles ralliraadiole, et juhipoolne küljeaken tuleb pidevalt lahti ja tugev tuul puhub talle näkku.

Järgnevatel katsetel sõitsid saarlased esikuuiku piirimail. Ott Tänak ütles, et üritati jätkata sealt, kus eile pooleli jäädi. „Riske ei võta, aga üritame tempot hoida,” lausus rallipiloot.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.