main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sven Issajev, Taivo Esko ja Janek Saar. Erakogu

Sven Issajev, Taivo Esko ja Janek Saar. Erakogu

Lauatennisistid mängisid end Keila klubiga esiliigasse

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
23.04.2016
19:11

Eesti meeskondlikel lauatennisemeistrivõistlustel jõudsid Janek Saar, Taivo Esko ja Sven Issajev Keila Pinksiproff III-ga järgmiseks hooajaks esiliigasse.

Esiliiga üleminekumängudel võitsid meie mehed Suure-Jaani Lehola 4:1 ja Tallinna Lauatennisekeskuse 4:0. Sellega oli pääs esiliigasse tagatud ning kohtumine Riisiperega mängiti pingevabalt ja see kaotati 2:4.

„Tegime korraliku esituse ja see on meie jaoks kordaminek,“ ütles Taivo Esko, lisades, et esimest korda jõuti esiliigasse läbi üleminekumängude.

Praeguste plaanide sisse kuulub järgmisel aastal Keila klubis jätkamine. „Esiliigas on kaheksa hea tasemega võistkonda ja need mängud hoiavad meid vormis,“ lausus Taivo Esko.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.