main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak: võidule sõita on keeruline

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
14.03.2020
08:30

Päeva avakatsega liidriks tõusnud Ott Tänak jäi aga järgmisel oma Hyundai tehniliste probleemide tõttu Sebastien Ogierile alla 45,9 sekundit ja langes kaheksandaks. Laupäevast võistluspäeva alustavad Tänak ja Martin Järveoja neljandalt kohalt.

„Tiimina on meil olnud üpriski halb päev, kuna nii Dani, kui ka Thierry pidid tehniliste probleemide tõttu katkestama,“ lausus Ott Tänak, kes kaotab Sebastien Ogierile 33,4 ja kolmandal kohal olevale Elfin Evansile 0,2 sekundit.

„Tänasel teisel katsel vigastasime sõiduvea tõttu auto vedrustust ja kaotasime selle tulemusel kõvasti aega. Meil olid kaasas ka mõned varuosad, kuid kahjuks mitte piisavalt ja seetõttu pidime lõunasele hoolduspausile sisuliselt veerema.“

Ott Tänaku sõnul saab laupäeval suurimaks faktoriks olema stardipositsioon ja seetõttu on tal hea meel, et suutis vaatamata keerulistele oludele mõned kohad tagasi sõita. „Kõik on endiselt võimalik, kuid võidu peale kihutamine saab olema väga keeruline,“ tõdes rallipiloot.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.