main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. Ott Tänak facebook

Rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak tõusis kolmandaks

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
12.11.2022
16:57

Jaapanis sõidetaval autoralli MM-sarja viimasel etapil on liider Thierry Neuville (Hyundai), kes edestab 4 sekundiga Elfyn Evansit (Toyota) ja 39 sekundiga tiimikaaslast Ott Tänakut.

„Hea on päev lõpetada esialgsetel poodiumikohtadel, kuid see pole veel läbi,“ rääkis Ott Tänak. „Meil oli üldiselt puhas päev, ilma probleemideta ja kõik toimis hästi. Me ei olnud tempost kaugel, kuid eesotsas olevad autod suutsid meist natuke rohkem leida ja kiiremini sõita.“

Ott Tänak võitis 10. katse, mis oli tema sõnul veidi erinev ja sai sõita kiireima aja. „See oli väga “ralliline” etapp, nii et tegime autot veidi jäigemaks ja see oli suur edasiminek. Homme näib olevat keerulisem ja keerulisemad etapid. Vaatame, mida see toob, aga teeme kõik endast oleneva, et tuua koju hea tulemus.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.