Kristjan Kombe aitas koondise teise võiduni

Kategooriad: Jäähoki
12.11.2022
07:47

Eesti jäähokikoondis alistas Kaunas toimuva Baltic Challenge Cupi teises mängus Leedu karistusvisete seeria järel 4:3 (0:0, 1:2, 2:1, 0:0, 1:0). Rünnakul tegi kaasa Kristjan Kombe.

Avakolmandik väravaid ei pakkunud, teisel perioodil viisid Karolis Krasilnikovas ja Martynas Grinius võõrustajad 2.0 juhtima. Veidi vähem kui viis minutit enne viimasele vaheajale minekut viskas Robert Arrak arvulisest ülekaalust ühe värava tagasi, Kolmandal kolmandiku keskel tegi Robert Rooba samuti ülekaalus mängides seisuks 2:2, veidi hiljem taastas Markas Kaleinikovas leedulaste eduseisu. Eesti koondisele päästis punkt ja lisaaja Mark Viitaneni värav 1:04 enne lõpusireeni.

Lisaaeg väravaid ei toonud, karistusvisete seeria pööras Eesti kasuks neljas viskaja Daniil Kulintsev.

Laupäeval kell 12:30 kohtub Eesti koondis turniiri viimases mängus Poolaga, kes täna purustas Läti 9:0.