main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeskonf fänne tänamas. Alver Kivi

Meeskonf fänne tänamas. Alver Kivi

Kure lõpetas hooaja 50 punktiga

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
12.11.2022
17:05

FC Kuressaare lõpetas hooaja Narvas Transi vastu tehtud 2:2 viigiga ja täitis sellega ka oma viimase eesmärgi koguda 50 punkti.

„Raske oli pingutada, sest sisuliselt lõppes turniiritabelist tulenevalt hooaeg meie jaoks juba paar nädalat tagasi,“ rääkis peatreener Roman Kožuhhovski, lisades, et vaatama varsemalt viienda koha kindlustamisest mingit allahindlust ja järeleandmist siiski ei olnud. Meskond tahtis alati võita ja olla lõpuni edukas.

Roman Kožuhhovski ütles, et eesmärk oli lõpus küll 50 punkti, kuid on oluline, et meeskond on oma arengus juurde pannud nii tulemuste, kui mängu kvaliteedi poolest. „Me saame aru, mida me tahame,“ lausus ta.

„50 punkti polnud piiriks, sest oli ju võimalus enamaks, aga kui tehakse ajalugu siis on see impuls tulevikuks. Me oleme ju ka karikarjas veel konkurentsis. Emotsioonid on kindlasti positiivsed.“

Narvas Fama staadionil mängitud kohtumises alustas Kure teravalt ja omas mitmeid väravavõimalusi, kuid vaheajale mindi siiski võõrustajate penaltist 0:1 kaotusseisus. Teisel poolajal lõi Michael Shjöning-Larsen 1:1 ja Sten Reinkort penaltist 2:1. Paraku lasti Transil penatlist 2:2 viigistada.

„Me domineerisime kogu mängu ja oleks võinud esimese 20 minutiga juba 3:0 juhtida,“ lausus Roman Kožuhhovski. „Lasime penalti, kuid vaheajal tegime korrektuure ja ütlesin meestele, et selle põhjal kuidas Narva täna mängib me kindlasti võidame. Oli näha, et meeskond on väljakul hea energia ja distsipliiniga, korraliku kvaliteediga.“

Kožuhhovski lisas siiski, et samas oli mäng piisavalt raske, sest oli keeruline väljak ja tugev tuul. „Olime kannatlikud ja saime ette 2:1, aga kui mäng jäi viiki, siis ilmselt nii pidigi olema. Viimase mängu puhul õnnitlesin poisse ja kokkuvõttes lõpetasime positiivselt. Muidugi tänake ka kõiki meie fänne.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.