main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Poolakad on Kombe sisse piiranud. Alver Kivi

Poolakad on Kombe sisse piiranud. Alver Kivi

Kristjan Kombe lõi koondises värava

Kategooriad: Jäähoki
Autor: Alver Kivi
12.11.2022
17:26

Eesti jäähokikoondis lõpetas Kaunases toimunud Baltic Challenge Cupi 3:5 (1:1, 2:1, 0:3) kaotusega Poolale ning lõpetas teise kohaga. Turniiri võitis Poola, kolmanda koha saatuse selgitavad õhtuses kohtumises Leedu ja Läti.

Eesti koondis alustas võrdse ja mõlemapoolsete võimalustega mängu viimast kolmandiku 3:2 eduseisus, kuid vastased viskasid viimase perioodi jooksul kolm väravat ning kindlustasid 5:3 paremusega turniiri võidu. Eesti poolel said käe valgeks Kristjan Kombe, Robert Arrak ja Rasmus Kiik, poolakatest olid täpsed Maciej Urbanowicz (1+2), Filip Starzynski, Krzysztof Macias, Dominik Pas ja Bartolomiej Jeziorski.

Eesti koondis sooritas mängu jooksul 24 pealeviset poolakate 38 vastu. Eesti koondise väravas debüüdi teinud Sergei Andrejev tõrjus 34 vastaste pealeviset, viimane litter lendas tühja väravasse.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.