main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak stardib Mehhikos võiduplaanidega

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
11.03.2020
09:32

Nädalavahetusel sõidetakse autoralli MM-sarja etapp Mehhiko ralli, kus kokkuvõttes kuuendal positsioonil asuv valitsev maailmameister Ott Tänak stardib võidumõtetega, sest esikoht sellelt võidusõidult on veel võtmata.

Mehhikos kuuendalt kohalt startimine peaks andma Huyndail kihutavale saarlasele teepuhastaja rollis olevate konkurentide ees eelise. “See on hea positsioon, aga meie selja taga on kiired mehed veel parema kohaga,“ rääkis mullu samas kohas teisena lõpetanud Ott Tänak WRC pressiteate vahendusel. Ta lisas, et teed muutuvad iga läbimisega kiiremaks, mis loob hea võimaluse oma positsiooni ära kasutada.

“Olen väga rahul, et sain Rootsis Hyundaiga oma esimese poodiumi kätte, aga Mehhiko tuleb hoopis teistsugune ja unikaalsem väljakutse. Kuumus ja kõrgus merepinnast teevad sellest võistluskalendris väga erilise ürituse,” rääkis saarlane Hyundai pressiteate vahendusel.

Mehhiko MM-etapp sõidetakse 12. – 15. märtsini.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.