main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mölkky EM-il kohal tiitlikaitsjad

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
11.03.2020
12:51

Nädalavahetusel Kuressaare tennisekeskuses mängitavatel Mölkky Euroopa meistrivõistlustel on kohal 72 paari neljast riigist ja tiitlit asub kaitsma Soome paar Pascoin Torot koosseisus Pauli Kirves ja Pekka Lintunen.

Üks korraldajad Tarvo Pihlas ütles, et seoses maailmas valitseva olukorraga jätsid tulemata jaapanlased ja tsehhid, kuid kokkuvõttes võib osalejate arvuga rahule jääda ning võistluselt võib oodata kõrget taset. „Kindlasti on huvitav vaadata, kuidas mängivad Euroopa meistrid,“ lausus ta.

Tarvo Pihlase sõnul tiitlivõistlustele saamiseks mingit valikturniiri ei korraldatud ja kuna on tegu demokraatliku spordialaga siis saavad mängida kõik soovijad. „Kindlasti kahandas pisut osalejate arvu lisaks koroona viirusele ka meie asukoht,“ tõdes ta.

„Inimesed vaatasid, et peavad lisaks lennule sõitma veel bussi ja laevaga ning hakkasid pisut kõhklema. Eks siin on need Saaremaale tuleku rõõmu ja valud. Prantsusmaal oli näiteks üle 200 võistkonna.“

Lisaks Eesti paaridele asuvad võistlustulle veel soomlased, poolakad ja prantslased. Võõrustajatena asuvad võistlustulle Team Saaremaa/Viis – Cristin Lepp ja Tarvo Pihlas, Saaremaa/Piratica – Meelis Kask ja Jaanar Vares, Team Saatemaa/EiTea – Enno Kermik ja Sven Kobin, Saaremaa Juntsud – Arvet Kruuser ja Janar Kruuser, Team Saaremaa/JaVi – Jüri Janson ja Mihkel Vinkel ning Team Saaremaa/Kaubi – Boris Lehtjärv ja Tanel Raamat.

„Saarlased lähevad kindlasti endast parimat andma nagu sportlased ikka,“ rääkis Tarvo Pihlas. „Võimalik, et keegi jõuab ka kuue hulka. Kui õnneks läheb, siis võimalus on kindlasti olemas. Konkurendid on seda mängu kauem mänginud, saarlased on harrastanud ainult aasta. Paraku piisab ühest eksimusest, et hea tulemus käest lasta.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.