main banner
Saaremaa Spordisõber logo
cev-milano-powervolley-saaremaa-89193749

Credit24 Meistriliiga finaalturniir ei toimu Kuressaares

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
11.03.2020
13:37

13.-14. märtsil Kuressaares toimuma pidanud Credit24 Meistriliiga finaalturniir Kuressaares ei toimu. Eesti Võrkpalli Liit kaalub alternatiive, info võimaliku toimumisaja ja koha suhtes saabub lähiajal.

Eesti Võrkpalli Liit sai täna Saaremaa vallavalitsuselt kirja, milles viidates Terviseameti 10. märtsil avalikustatud soovitustele, teatati valla otsusest mitte toetada Credit24 Meistriliiga finaalturniiri toimumist Kuressaares sel nädalavahetusel.
EVF aktsepteerib Saaremaa valla otsust ja üritab leida finaalturniiri korraldamiseks alternatiivseid lahendusi. Finaalturniiril osalevate klubide esimene valik on, et Final Four toimuks Eestis samadel kuupäevadel, 13. ja 14. märstil.
„Ootame ära Terviseameti kõige värskemad soovitused ning juhised. Kohe kui on turniiri toimumise kohta uut informatsiooni, edastame selle ka üldsusele“ kinnitas Eesti Võrkpalli Liidu peasekretär Helen Veermäe.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.