main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mölkky EM jääb praegu Kuressaares ära

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
11.03.2020
14:24

Koos võrkpalli finaalturniiriga jääb nädalavahetusel ära ka Kuressaare toimuma pidanud Mölkky Em, mille korraldajad soovivad viia sügisesse.

Mölkky EM korraldaja Tarvo Pihlas ütles, et nad üritavad sündmusi presenteerida nii, et need võistlused viiakse läbi oktoobris ja novembris. „Arengud hakkasid meie jaoks toimuma teisipäeva õhtul ja teadsime seda võimalust,“ lausus ta.

„Muidugi on pisut kehv, et vald jättis selle nii viimasele minutile. Samas saame kõigest aru, sest päevakorras on ju ka jalgpalli Euroopa meistrivõistlused ja olümpiamängud. Saadame rahvusvahelisele alaliidule oma soovid edasi ja loodame, et nad aktsepteerivad. Muidugi ei tea keegi, mis olukorras me sügisel oleme.“

Tarvo Pihlase sõnul töötasid korraldajad oma parimate võimete ja oskuste piiril, et näidata kõigile külalistele siinsete inimeste soovi. „Andsime tõesti endast parima ja promosime palju just Saaremaad,“ märkis ta.

Samas on välisvõistlejad juba siia teel, poolakad olid juba lennukis ja soomlased Eestis. Tarvo Pihlas ütles, et esimesel võimalusel üritatakse kõiki sportlasi toimuvaga kursis hoida.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.