main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Guernseyl otsitakse vabatahtlikke

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
11.03.2020
09:30

Guernseyst saab 2021. aasta 3.-9. juulil esimene saar, kes on võõrustanud Saarte mänge kolm korda ja seepärast kutsuvad korraldajad nende võistluste suurepäraseks korraldamiseks kohalikke inimesi vabatahtlikuna kaasa tegema.

Orgkomitees vabatahtlikega tegelev Wayne Bulpitt ütles, et avatseremooniani on veel küll 500 päeva, aga kell tiksub halastamatult. „Meie tiimi oleks vaja vähemalt tuhat inimest, kes peavad olema selleks ajaks koolitatud ja korralikult ettevalmistatud,“ lausus ta.

„Ennast on juba kirja pannud üle 500 vabatahtliku, kelle rollid ja ülesanded me oleme juba ära jaganud, kuid tahaks julgustada ka kõiki teisi huvilisi seda sammu tegema. Usun, et me jõuame oma eesmärgile.“

Saarte mängud saavad olema Guernsey suurimaks ürituseks läbi ajaloo, sest kokku oodatakse osalema 3500 inimest. „Me peame olema kindlad, et külalised tunnevad end meie juures hästi ja kõik naudivad meie suurepärast saart,“ märkis Wayne Bulpitt.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.