main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tagasivaatamata. Ott Tänak facebook

Tagasivaatamata. Ott Tänak facebook

Ott Tänak sõidab Walesis rallivõidu suunas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
06.10.2019
07:53

Walesis sõidetava autoralli MM etappi juhib Ott Tänak Thierry Neuville’i ees 11 sekundiga, Sebastien Ogier jääb kolmandana maha 17,3 ja Kris Meeke neljandana 26,5 sekundiga.

“Oli üks pikk ja raske päev,” tunnistas Ott Tänak, lisades, et katsed olid pikad ning olud keerulised, kuid sellest hoolimata oldi ilusasti tagasi hoolduspargis ilma suuremate probleemideta.

Viimasel paaril katsel tekkis udu, mis kohati nähtavuse päris kehvaks muutis ning lisaks olid teeolud peale teist läbimist suhteliselt tuksis. 15. katsel jäi Ott Tänak ilma oma Toyota tagumisest stangest, mille tulemusena tekkis autosse tohutu müra ja ta ei kuulnud enam Martin Järveoja.

“Vahe on muidugi väga väike ja rahulikult sõitmisest on asi kaugel, kuid siiski, tegu on suurima vahega, mis keegi nädalavahetuse jooksul suutnud tekitada. Wales’is on väga raske leida enesekindlust ja head rütmi, kuna alati on oodata mingeid üllatusi ja sõita tuleb piiri peal. Viis katset on homme veel minna, eks anname endast parima ja üritame samas tempos üle finishijoone tulla,” lausus rallipiloot.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.