main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidu üle saab rõõmustada. Irina Mägi

Võidu üle saab rõõmustada. Irina Mägi

Saaremaa Võrkpalliklubi võttis BIGBANK-ilt tähtsa võidu

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
05.10.2019
20:13

Credit24 võrkpalliliiga tänavuse hooaja esimeses kodumängus pidas Saaremaa Võrkpalliklubi BIGBANK Tartu vastu viie geimilise lahingu, millest väljus lähikonkurendi vastu lõpuks 3:2 võitjana.

“Mängisime täna meeskondlikumalt, kui TalTechi vastu,” rääkis peatreener Urmas Tali. “Olukordi, kus me lihtsate pallide mängimisega omavahel paanikat tekitasime oli küll, aga kokkuvõttes kontrollisime mängu natuke paremini. Eelkõige oli hea algus, sest ükstapuha mis see vastane seal alguses tegi suutsime näidata veatud võrkpalli ja järelikult on see võimalik. Kuidas suurema vastase surve all seda teha ja kuidas õigeid otsuseid mingil hetkel langetada see on juba pikem teema.”

Kuressaare spordihoones alustas Saaremaa väga hästi, kui Tartu võideti 25:12. Ja kui juba tundus, et külalistest vastast seekord ei olegi tuli kiire vastulöök. BIGBANK võitis kaks järgmist 25:16 ja 26:24.

“Tartu istus esimeses geimis bussis, meie istusime sinna teises geimis,” leidis Urmas Tali. “Eks ta oli täna selline võrdsete vastaste võitlus, kus punktid läksid siia ja sinna poole ning viies ongi selline, kus kellelgi paremini õnnestub. Seekord meil trehvas.”

Kolmanda geimi võitis aga jälle Saaremaa 25:21 ja viimases olid võõrustajad paremad 15:13. Kuigi mängus oli momente, mis ei klappinud ja kõige paremini ei sujunud nägi Urmas Tali ka palju positiivset.

“Me suudame mäng-mängult paremini mängida ja kui me võtame rünnaku ette, siis olid numbrid selgelt paremad, kui kontrollmängudes,” leidis Urmas Tali. “Aga kui selle pealt ka geime kaotada, siis tekib küsimus, et kuhu need geimikaotused siis läksid. Kohe tulevad Selver ja Pärnu ning siis lätlased. Ühtepidi on nagu mängude jada okei, vaatame, kuidas me selle esimese hooga vastu peame.”

Urmas Tali hinnangul tegi Tartu hea mängu ja Kuressaarest punktiga ära minna on rahuldav. “Teistpidi, kui hooaega pikemalt vaadata, siis on kõik veel toores ja punktikaotusele ei maksa praegu mõelda. Kui kevadel jääb midagi puudu, siis vaatame kes, kus ja mis. Läheme mäng-mängult edasi,” märkis ta.

Parimatena tõid Daniel Maciel 25, Beau James 14 ja Rauno Tamme 12 punkti. BIGBANKi poole peal panustas Mihkel Tanila 11 punkti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.