main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak Mehhiko tolmusel rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak Mehhiko tolmusel rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak Mehhikos kõrges mängus

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
10.03.2018
08:52

Autoralli maailmameistrivõistluste mehhiko etapil on Toyota WRC-ga kihutavad Ott Tänak ja Martin Järveoja reedese võistluspäeva järel kolmandal kohal, kaotades liider Dani Sordole 11 ja üheksakordsele maailmameistrile Sebastien Loebile 3,8 sekundit.

“See oli meie jaoks esimene ametlik võistlus kruusal Yaris WRC-ga, seega oli meil palju uusi asju mida õppida,” rääkis Ott Tänak. “Temperatuurid on olnud väga kõrged, meil olid hommikul mõned raskused, aga tiim erakordselt head töö servise ajal. See klõik aitas palju ja pärastlõunal surusin täiega.”

Saarlastest rallipiloodi sõnul on tänavu väga kuum ja see teeb võistluse keeruliseks nii autole kui sõitjale. “Meie eesmärk oli sõita targalt, kuid vajaliku kiirusega, et püsida tipus,” märkis Ott Tänak. “Teeolud ei olnud nii head kui liidritel, kuid oleme siiski neile lähemale saanud. Meie plaan on päris hästi töötanud ja kindlustanud meile kokkuvõttes kolmanda positsiooni.”

Ott Tänak lisas, et laupäevaks on tal sama plaan, kuid kindlasti soovitakse kinni püüda mehed, kes on tema ees. Katsed on reedestega suuresti sarnased ja seepärast ei oota saarlane midagi kerget.

“Oli meeldiv näha kõiki neid fänne, hoidke sama positiivset emotsiooni,” andis Ott Tänak fännidele takka.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.