main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ketasgolfi treeningud laienevad koolidesse

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
09.03.2018
07:54

Saaremaal üha suuremat populaarsust koguva ketasgolfi harrastajate arv suureneb ja ala edendav klubi Rähnid tahab oma tegevust laiendada ka kooliõpilaste hulgas.

Lümanda ja Aste põhikoolis on juba ketasgolfi treeningud lastele käivitunud ja huvilisi juhendavad seal treenerid Priit Suluste ja Andres Ramst. Esialgu on trenn kord nädalas, kevadest hakkavad toimuma aga kaks korda nädalas.

Nüüd tahetakse panna üks grupp käima ka linnas ja sellega seoses otsitakse vähemalt kahte abitreenerit, kes vastavalt vajadusele aitaks treeninguid läbi viia, sest laste arv on suur ja treeneritel on teinekord vaja ka oma asjade pärast ära käia.

„Huvi on täiesti korralik,“ ütles MTÜ Saare discgolf esindaja Indrek Kelder. „Mõlemad grupid on kenasti käima läinud. Huvi tuli eeskätt Lääne-Saare valla ja nende koolide poolt, aga linnas mängib lapsi ilma trennita ka päris palju ja ei ole kahtlust, et ka siin saab treeninggrupid täis.“

Indrek Kelder ütles, et kevadel kui hooaeg hakkab püütakse erinevate treeninggruppide lapsed kokku tuua ühele rajale või treeningväljakule. „Nad saaksid kokku ja võtaksid omavahel mõõtu,“ lausus ta. „Eks see laste ketasgolfi trenn oleks harrastusele loogiline jätk ja võimalus tegeleda mitte kontimurdva spordialaga nutiharrastuse kõrval.“

Indrek Kelder ütles, et kui sügisel treeningutega alustati, siis suuremaid eesmärke ei pandud, kui et kandepinda jätkuvalt suurendada. Et trennidega koolidesse jõuda tegi klubi 2016. aasta sügisel kehalise kasvatuse õpetajatele infopäeva ning 2017. aasta kevadel ja sügisel olid koolides spordipäevad, kus programmis oli ka ketasgolf.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.