main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Liis Lepik koondise dresses. Jana Pipar

Liis Lepik koondise dresses. Jana Pipar

Liis Lepik: koondises mängimine on eriline

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
10.03.2018
09:15

Tallinna FC Flora ja Eesti naiste jalgpallikoondise keskkaitsja Liis Lepik ütles jalgpall.ee antud intervjuus, et hindab koondise esindamist ja sini-must-valges särgis mängides on eriline tunne.

Miks on koondise esindamine eriline?

Sini-must-valge värvides mängides esindan ma Eestit ja spordis ei tea ma muud alternatiivi, mis oleks sellest veel erilisem.

Millega tegeled jalgpalliväliselt?

Tööd. Ja kui töö ja trenni vahel vaba aega on, siis meeldib mulle teatris käia, sõpradega kokku saada või võimalusel kodusaarele akusid laadima minna.

Millist jalgpallireeglit muudaksid kui saaksid?

Hea küsimus. Võib-olla on hiljuti lõppenud taliolümpia teatavaid mõjutusi veel tunda, aga ma määraks kohtunikuga vaidlemise või „sukeldumise” eest mängijale hoopis paar karistusminutit (või kuni vastane lööb värava).

Kui peaksid karjääri vahetama, kas valiksid rannajalgpalli või saalijalgpalli?

Rannajalgpalli. Saarlasena ihkab hing ikka mere äärde ja rannajalgpallis on tingimused selleks üsna soodsad.

Mida sooviksid Eestile 100. sünnipäeva-aastaks?

Oleme rõõmsad ja naeratame üksteisele tihedamini. Naeratustel on komme olla nakkav ja mida rõõmsamad me oleme, seda rohkem suudame koos suuri asju korda saata.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.