main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Talvisel rajal. Ott Tänak facebook

Talvisel rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak lõpetas avapäeva teisena

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
14.02.2020
22:15

Rootsis toimuval autoralli MM-hooaja teisel etapil lõpetas avapäeva liidrina Elfyn Evans, kelle edumaa Ott Tänaku ees on 8,5 ja kolmandalt kohal sõitva Kalle Rovanperä ees on 14,3 sekundit. 

“Tänase päeva võib lugeda kordaläinuks,” vahendas Ott Tänak, lisades, et tänu sellele, et olud olid suhteliselt samad, mis rada kirjutades, saadi hea ülevaade sellest, mis ralli käigus ees ootab.

“Ralli algus ei olnud üldsegi mitte halb, eriti esimese katse kruusaosa, mis oli nauditav ning tundsin ennast autos mugavalt. Samas jäistel lõikudel hoidsime veidi tagasi, kuna seal enam nii kindlalt suruda ei saanud. Viimane katse hommikuselt ringilt oli veelgi nõudlikum ja seal enam suuri riske võtma ei hakanud.”

Huyndail kihutava Ott Tänaku sõnul on tal hea meel, et päev lõpetati ilma probleemideta. “Arvestades seda, et saime selleks ralliks teha vaid ühe testipäeva, siis pole ka enesekindlus päris maksimumini jõudnud, kuid võtame kõike rahulikult ja samm haaval,” selgitas rallipiloot.

“Nüüd tuleb tehtut analüüsida, et leida kohad, kus saaksime edasi areneda ja vaikselt kiirust tõstma hakata, kuna homsed katsed on täpselt samad nagu tänagi.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.