main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Talvisel rajal. Ken Torn facebook

Talvisel rajal. Ken Torn facebook

Ken Torn ja Kauri Pannas Rootsis neljandad

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
14.02.2020
22:28

Rootsis sõidetaval autoralli maailmameistrivõistluste teisel etapil on juunior WRC klassis kihutavad Ken Torn ja Kauri Pannas on avapäeva järel neljandal kohal kaotades liidritest võõrustajate rallipaarile 47,8 sekundit.

Enne võistlust vahendas Ken Torn, et ilmselt tuleb üks keeruline ralli, kuna olud on pidevalt muutumises. “Tingimused on kõigile samad – seega meie lähme oma asja tegema, proovime hea tunde kätte saada ja nautida Rootsi rallit igal kilomeetril,” märkis ta.

“Tänaseks on päev lõppenud ja üleliigseid riske võtma ei hakanud, sest kaks rallipäeva on veel ees. Tegime oma sõitu ja oleme rahul hetkel.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.