main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ants Haavel ja Andres Laul. Jaak Nirgi

Ants Haavel ja Andres Laul. Jaak Nirgi

Monotüüp XV klassi EM-ilt tulid Saaremaale hõbe- ja pronksmedalid

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
14.02.2020
22:03

Rootsis Orsasjöni järvel lõppesid kahemehe jääpurjekate Monotüüp XV Euroopa meistrivõistlused. Ants Haavel ja Andres Laul saavutasid teise koha ning kolmandat kohta jagavad võrdsete punktidega Ott Kolk ja Juhan Kolk ning Indrek Aavik ja Siim Valgre.

Võistluse avapäeval pakkus Orsasjöni järv jääpurjetajatele veega kaetud 20 cm paksuse pehme pinnaga jää ja puhangulise tuule tingimusi, milles viidi läbi neli võistlussõitu. Teine päev kulges vaikse tuule tingimustes, mis lubasid kirja saada vaid ühe sõidu tulemused. Viimasel kolmel päeval ei jagunud võistlussõitude läbiviimiseks paraku üldse tuult.

Euroopa meistri tiitlid võitsid 24 võistkonna konkurentsis venelased Oleg Vasilev ja Ruslan Rudenko. Hõbedased medalid teenisid välja Ants Haavel ja Andres Laul ning pronksised autasud kuuluvad võrdsed punktid saanud meeskondadele Ott Kolk ja Juhan Kolk ning Indrek Aavik ja Siim Valgre.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.