main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak muljeid vahendamas. Andre Lavadinho

Ott Tänak muljeid vahendamas. Andre Lavadinho

Ott Tänak loodab uuele autole

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
06.01.2015
11:23

Tänavu M-Spordi meeskonnas autoralli maailmameistrivõistlustel tippkonkurentsis sõitev Ott Tänak seob suurimad lootused uue võistlusautoga, mis peaks valmis olema viiendaks etapiks ehk mai lõpuks, vahendab ERR.

Ajendiks autospordirahva kokkusaamiseks uue aasta hakul oli 2003. aastast väljaantava iga-aastase Eesti Autosporti kokkuvõtva raamatu esitlus. Mullusest tänavusse kandub huvi M-Spordi võistkonnas maailma tippkonkurentsis täishooaega alustavate Ott Tänaku ja Raigo Mõlderi käekäigu vastu.

„Detsembri alguses saime kaks tutvumispäeva, saime autoga kohaneda,” rääkis Tänak ETV spordisaatele. „Eks nüüd põhirõhk läheb uue auto arendusele. Esialgu plaanitud neli rallit vana autoga sõita, sellele väga rõhku ei pane, üritame uue auto võistluskorda saada.”

„Esimesed neli rallit ongi hea endal meeskonnaga kohaneda ja endale hea tunne tekitada,” lisas Tänak.

Kõigi soovid uueks aastaks Tänakule/Mõlderile võttis kokku meie rallilegend Uno Aava. „Me kõik teame, et Ott on kiire sõidumees, väga kiire. Aga et ta sõidaks arukalt. Kui vaja, siis sõidab kiirelt, aga võib ka natuke järele lasta, peaasi et resultaat oleks olemas,” sõnas 20. sajandi Eesti parim rallisõitja Uno Aava.

Maailmameistrivõistluste hooaja avaralli sõidetakse ülejärgmise nädala lõpus Monte Carlos.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.