main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Lili Võrk Saaremaa Spordikooli vormis. Alver Kivi

Lili Võrk Saaremaa Spordikooli vormis. Alver Kivi

Saarlannad U20 MM valikturniiril võrkpallis

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
07.01.2015
10:14

9. kuni 11. jaanuarini toimub Tallinnas Audentese spordihallis tütarlaste U20 vanuseklassi 2015 MM-i valikturniir. Eesti koondisega samas alagrupis mängivad Türgi, Kreeka ja Horvaatia.

Alagrupi võitja pääseb edasi kvalifikatsiooni 2. ringi, kus selgitatakse välja kaks Euroopa võistkonda, kes osalevad suvisel MM-il.

Eesti koondise vastased kuuluvad Euroopa absoluutsesse tippu. 2014. aasta suvel peetud EM-il saavutas Türgi 3. koha, Kreeka lõpetas 4. kohaga.

Eesti koondise peatreener Peeter Vahtra valis koondise eelvalikusse 18 mängijat (nimekiri lisas). Lõplik valik – 12 mängijat – selgub reede, 9. jaanuari hommikuks.Saarlannadest kuuluvad hetkel valikusse Lili Võrk, Johanna Raamat ja Hanna-Loore Õunpuu.

Kuni 18-aastased tütarlapsed püüavad Euroopa meistrivõistluste piletit Lätis, kus lisaks korraldajatele tuleb mõõtu võtta Sloveenialt ja Belgialt. Kuni 19-aastased poeglapsed mängivad Prantsusmaal Montenegro, Austria ja koduvõistkonna Prantsusmaaga. Nii tütar- kui poeglaste arvestuses pääsevad finaalturniirile iga alagrupi võitja ja kaheksa alagrupi kolm paremat teise koha võistkonda.

Kuni 21-aastased noormehed mängivad samal ajal Sloveenias Türgi ja võõrustajate koondisega. Noormeeste arvestuses pääsevad edasi teise ringi vaid kuue alagrupi võitjad.

 Mängude ajakava:

Reedel kell 18:00 Eesti – Türgi

Laupäeval kell 18:00 Eesti – Kreeka

Pühapäeval kell 18:00 Eesti – Horvaatia

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.