main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Lumisel teel. Ott Tänak facebook

Lumisel teel. Ott Tänak facebook

Ott Tänak läheb pühapäevale vastu teisel positsioonil

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
15.02.2020
21:47

Autoralli maailmameistrivõistluste Rootsi rallil läheb Ott Tänak pühapäevale vastu teisel kohal kaotades Elfin Evansile 17,2 sekundit, kuid edestab Sebastien Ogieri 11,6 sekundiga.

“Ma ei saa öelda, et oleme hetkel õnnelikud, kuid progress on märgatav ja iga katsega õpime autot aina rohkem tundma,” vahendas Ott Tänak, lisades, et eks see kohanemine võtabki esialgu veidi rohkem aega ja seetõttu pole ta Martin Järveojaga veel päris enesekindlad, et sõita n.ö. piiri peal.

Elfyn pole meist ajalises mõttes kaugel, kuid vahe on ikkagi piisavalt suur ja puhtalt sõiduga on seda keeruline tasa teha. Sellest hoolimata on kõik sujunud üpriski soliidselt ja oleme nende väheste kilomeetritega suutnud püsida konkurentsis.

Samas on Ott Tänak kindel, et kiirus on neil Huyndaiga olemas, kuid peab selleks veidi veel vaeva nägema.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.