main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Lumisel rajal. Ken Torn facebook

Lumisel rajal. Ken Torn facebook

Ken Torn ja Kauri Pannas Rootsis neljandad

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
15.02.2020
21:46

Rootsi MM-rallil on JWRC-arvestuses Ford Fiestaga kihutavad Ken Torn ja Kauri Pannas neljandad, kaotust liider Kristenssonile ja Sjöbergile on 59,9 sekundit.

“Teine võistluspäev Rootsi rallil on lõppenud ja võib rahule jääda,” vahendas Ken Torn. “Esimesel katsel lõhkusime kahjuks rehvi ja miskit veermikus seetõttu tuli terve päev läbi ajada veidi kõvera jooksuga. Viimane katse oli üsna kehvas seisukorras ja elasime üle ühe närvilise momendi – viimane kurv tuletas Kenile viisakalt meelde, et jõusaali oleks aeg hakata tihedamini külastama. Meie õnneks lõppes kõik õnnelikult!”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.