main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hannes Sepp Almerias asju korraldamas. Alver Kivi

Hannes Sepp Almerias asju korraldamas. Alver Kivi

Hannes Sepp: jalgpallis tooksime siia Manchester Unitedi

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
16.02.2020
10:13

Saaremaa Võrkpalliklubi mänedžer Hannes Sepp ütles, et CEV Challenge Cupi veerandfinaali mängu Milano Powervolleyga võib võrrelda olukorraga, kus FC Kuressaarega tuleb meie staadionil mängima Manchester United. Seepärast oodatakse saali vähemalt 1500 pealtvaatajat.

Hannes Sepa sõnul on Milano Powervolley näol tegu Itaalia 3-5 võistkonnaga ja kuna sealne liiga on maailma tugevaim, siis näeb selles kohtumises absoluutset tipptaset. “Kui tuua paralleel jalgpallist, siis oleks see sama, kui Manchester United tuleks mängima FC Kuressaarega,” tõi mänedžer välja põneva võrdluse, kuid lisas kiirelt, et see ei tähenda seda, et meeskond ei läheks nimekat vastast võitma.

“Aga sellist taset pole Saaremaal kindlasti varem nähtud. Kui Pärnu Võrkpalliklubi aastate eest mängis Meistrite liigas, siis sai siin tugevate klubidega madistada, aga viimastel aastatel kohe kindlasti mitte. Kõike võib juhtuda ning ma usun ja loodan, et saal on rahvast täis, sest kui tuleb selline tippklubi, siis pakutava võrkpalli vastu peaks olema suur huvi.”

Kuna on oodata suurt publikuhulka ja soovitakse luua suurepärane atmosfäär, siis paigaldavad korraldajad Kuressaare spordihoone saali lisatribüüni ja tarafleks põranda. “Teine mäng on seekord kodus ja see on ka paaris otsustav,” märkis Hannes Sepp.

“Loodetavasti suudame 1500-1600 inimest ka saalis vastu võtta. Kindlasti tuleb ka mandrilt rahvas seda mängu vaatama ning 4. märts kell 19 tuleb endale kindlasti kirja panna ja tund aega varem saali tulla.”

Samas tegi veerandfinaali jõudmine Saaremaa meeskonna mängugraafiku veelgi tihedamaks, sest Balti liigas on mängida veel kaks põhiturniiri kohtumist ja märtsi algul algavad play offid. “Peame sellega hakkama saama, samas on see võrkpallisõpradele kindlasti maiuspala,” lausus Hannes Sepp, lisades, et tuleb vaadata, kuidas asjad õnnestub kõige mõistlikumalt ära jagada.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.