main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. Ott Tänak facebook

Rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak Belgias kolmas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
14.08.2021
08:37

Legendaarsel Ypres’ rallil hoiab üldarvestuses avapäeva järel esikohta Thierry Neuville, kes juhib teisel kohal asetseva Craig Breeni ees 7,6 sekundiga. Kolmandal kohal on seitsme kiiruskatse järel Ott Tänak, kes kaotab liidrile 31,2 sekundiga.

„Esimest korda Ypres’i rallil kohe võidu sõitma hakata on paras väljakutse, kuid mul on hea meel siin olla,“ märkis Ott Tänak. „Tänane hommik läks üpriski sujuvalt ja suuremaid probleeme ei tekkinud. Parajaks katsumuseks oli teepeale tekkinud muda ja tolm, mida oli kohati rohkem kui arvasime. Esimesel ringil autoga kõik sujus, kuid olime libedates kohtades pigem ettevaatlikud.“

Ott Tänaku sõnul olid suurimaks väljakutseks pikad katsed, kus oli keeruline aru saada, kus sõita tuleb ja milline on pidamine. „Eelneva kogemuse puudumise tõttu on kohati ebakindlust, kuid õpime iga kilomeetriga siinseid olusid tundma ning üldjoontes võib tänasega siiski rahule jääda,“ lausus rallipiloot.

„Pärastlõunal oli probleeme mootoriga, mille tulemusena vähenes auto kiirendus ja üldine jõudlus. Senimaani on olnud suhteliselt tihe võitlus ja eks paistab kuidas homme läheb, kuid üritame kindlasti paremini sõita kui täna.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.