main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kurvis. Robert Virves facebook

Kurvis. Robert Virves facebook

Robert Virves ja Aleks Lesk kihutavad Belgias teisel positsioonil

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
14.08.2021
08:32

Nädalavahetusel Belgias sõidetavalMM-rallil on juunioride WRC arvestuses Robert Virves ja Aleks Lesk (M-Sport) üldarvestuses teisel kohal ja kaotades liider Jon Armstrongile (M-Sport) 49,9 sekundit. Virvesele järgneb soomlane Sami Pajari, kes kaotab liidrile 56,8 sekundit.

„Esimene päev on sõidetud ja läbisime täna 125,89 km jagu kiiruskatseid,“ vahendas Robert Virves. „Tunne oli täna üsna hea ja selle põhjalt sai mugavas tempos sõidetud päris korralikud ajad. Tasuks päeva lõpus klassi teine koht. Kiidusõnad ka Aleksile, kes sai oma elu esimese MM ralli päevaga väga hästi hakkama.“

Neljapäeva õhtul sõideti Leperi ümbruses testikatse, mida saarlased läbisid viis korda. „Saime kinnitust sellele, et ees on ootamas väga kiire ralli, kus ka meie väikse klassi autodega lähevad kiirused väga suureks ja ei ole harv juhus kui saab pikalt piirajas sõita ja ka selle hooga kurve läbida,“ märkis Robert Virves, lisades, et uleb korralik katsumus aga ta usub, et ollakse valmis.

Teise koha hõivasid saarlased reedel sõidetud esimesel ringil. „Väga suuri riske ei võta ja püüame sõita targalt, kuid sellegipoolest tekib ka pisemaid momente, kuna pidamine on kohati väga ettearvamatu ja kiirused suured. Kiire hooldus tehtud, kõhud täis söödud ja nüüd teisele ringile, millest viimased kaks saame sõita ka pimedas,“ rääkis Robert Virves.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.