main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mehaanik aitab hoogu üles võtta. Mihkel Räim offical

Mehaanik aitab hoogu üles võtta. Mihkel Räim offical

Kehv enesetunne sundis Mihkel Räime katkestama

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
14.08.2021
08:40

Velotuuri PostNord Danmark Rundt neljas etapp jäi Mihkel Räimele viimaseks, sest kehv enesetunne sundis võidusõidu pooleli jätma.

Mihkel Räim: „Oli otsustamise koht, kas jätkata või mitte. Asusin starti ja tahtsin näha, kas keha on paremuse poole liikunud või mitte. Kahjuks ikka siplesin ratta seljas nagu väike putukas, kellel jõudu pole. Sõitsin lõpuringideni peagrupis ja seejärel katkestasin.

Üldiselt pole see väga minu stiil, et nii katkestada, aga pidin võtma otsuse. Kas lootusetus olukorras edasi punnitada taastumise arvelt või võtta asja kaine mõistusega. Vähemalt enda meelest tegin õige otsuse, sest võidan sellega Balti tuuriks taastumisaega juurde. Loodame, et saan asja korda ja olen järgmine nädal Eestis joonel.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.